| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| Snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verschepende manier | Optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Naam | V Groove PCB-separator |
|---|---|
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 460 / 700 |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| BALDES | drie sets cirkelblad |
| Toeleveringskracht | 80 sets / maand |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Snijlengte | 720 |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Bladen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB-afdekkers met CE-certificaat |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | T/T, Paypal |
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |