| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Gewicht | 1500kgs |
| Laserbron | 17W UV-laser |
| Kracht | 220V 380V |
| Naam | PCB-V-snijseparator |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal Blds | 3 sets (6 stuks) |
| Vorm van de messen | Cirkelbladen |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Het van de ponsenmachine levertijd | binnen 7 dagen |
|---|---|
| Draag bij | 8 ton |
| Type | Automatisch |
| Productgarantie | 1 jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max pcb | 600*450mm |
|---|---|
| Buitengrootte | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht | 1500kgs |
| Laserbron | Optowave |
| NAAM | De Separator van laserpcb |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| Gegevensinvoerformaten | Gerber, x-Gerber, DXF |
| Voltage | 110v/220v |
| Machinegrootte | 1480mm*1360mm *1412 mm |
| Gewicht | 1500kgs |
| Garantie | vrij één jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Snijlengte | 460mm |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Materiaal | PCB, PCB van aluminium |
|---|---|
| Rijden | Pneumatisch |
| Naam van het product | PCB Depanelization |
| Vorm | V-cut, LED buis |
| Besturingsmodus | PCB-frees, elektrisch |
| Golflengte | 355um |
|---|---|
| Super | Lage machtsconsumptie |
| Laser | 12/15/17 W |
| Lasermerk | Optowave |
| Stroom | 220V 380v |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |