| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1200 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Garantie | vrij één jaar |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| kleur | Wit |
| Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Macht | 220V, 4.2KW |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Snijdikte | 0.3-3.5 |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Type | Pneumatische |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 2 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Verpakking Details | Houten geval |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen |
| Betalingscondities | T/Tbefore levering |
| Levering vermogen | 100/week |
| Plaats van herkomst | Dongguan |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0,3-3,5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Werkplaats (mm) | 640*640mm (Aangepast) |
|---|---|
| werkdruk (mpa) | 0.4-0.7 |
| Machinegrootte (mm) | 1400*1000*1850mm |
| Gewicht (Kg) | 1800KG |
| Outputdruk (T) | 8 |
| Max Cutting Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Maximum PCB-Grootte | 322*322mm |
| Macht (w) | 400W |
| Asprecisie | 0.001mm |
| Garantie | 1 jaar |