| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| kleur | wit |
|---|---|
| Laserhoofd | UV-lasers in vaste toestand |
| Machtstarief | 10/15W |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| Werkgebied | 300 x 300 mm |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betalingen |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 330 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Toeleveringskracht | 1000 stuks/jaar |
| Gebruik | Gebruikt voor het ontwerpen van pcb-platen, fr4.. |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Maximaal PCB-afsplitsingslengte | 330 mm/270 mm ((Kantoor op maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-platen | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110 V/220 V |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Naam | Het bewegen van Bladtype v-Besnoeiing PCB-Separator Automatische PCB Depaneling |
|---|---|
| Garantie | een jaar |
| Blad | Lineair Blad |
| Snijdikte | 0.3-3.5 mm |
| Snij snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Aantal lemmen | 16 /18 stukken (gemaakt volgens klantenvereiste) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal baldes | hoogspanningsstaal |
| Modelnummer | CWVC-5 |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| Snijlengte | 460 mm (kan worden gemaakt op verzoek van de klant) |
|---|---|
| moq | 1 SET |
| type lemmen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Systemen | Automatisch type |
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |