| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |
| Lengte van het bord | 300~1200 mm (kan niet gemaakt worden) |
|---|---|
| Afmetingen | 2105*1662*1716 mm |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Materiaal van het model | Hoogsnelheidsstaal |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |