| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | Hoogsnelheidsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| PCB-breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven Wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| PCB-breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |