| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 40 kg |
| PCB-het depaneling | PCB-het depaneling |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | optie |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |