| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (W) | 10/12/15/18W |
|---|---|
| Het plaatsen nauwkeurigheid | ± 25 μm (1 Mil) |
| Het verschepen | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | 1000mm*940mm *1520 mm |
| Het koelen | Luchtgekoeld (het interne water-air koelen) |
| Type | Met motor |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Het scheiden van dikte | 00,6-3,5 mm |
| vermogen | 110/220V |
| Bladmateriaal | gebruik van geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | Ochtendster |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Cyclusduur | 70,5 s/cyclus |
| Output | 8T |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0-400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |