| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Naam | PCB-separator |
|---|---|
| PCB-snijlengte | 460 mm |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| NAAM | Laserpcb Depaneler |
|---|---|
| Gewicht | 1500kgs |
| Het verschepen | FOB/EXW |
| Laser | Het merk Optowave van de V.S. |
| Macht | 220v 380v |
| Lasergolflengte | 355nm |
|---|---|
| Het plaatsen Precisie | ±2μm |
| Herhalingsprecisie | ±1μm |
| De Snelheid van het laseraftasten | (maximum) 2500mm/s |
| Macht | 220v 380v |
| Naam | Handmatige PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | 460mm |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | vrije jaar |
| Naam | Multi-splitter PCB-separator |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidstaal |
| Aantal lemmen | 9 |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verzendweg | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |