| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Materiaal | roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| PCB's | FR4, FPC |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Afmeting | 1480mm*1360mm *1412 mm |
| Gewicht | 1500 kg |
| Naam | PCB-routermachine |
|---|---|
| PCB-dikte | 3.0 mm |
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Naam | Bewegende blaad type pcb-separator machine pcb-separator pcb-depaneler |
|---|---|
| Snijcapaciteit | Maximaal 460 mm |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Garantie | Een jaar vrij |
| Veiligheid | Sensorbescherming |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| PCB-dikte | 1.0-3,5 mm |
| Brandnaam | CW |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |