| Maximum PCB-Grootte | 600*460mm |
|---|---|
| Maximum componentenhoogte | 11mm |
| Laserbron | UV, CO2 |
| Scherpe precisie | ±20 μm |
| NAAM | PCB-Laser Depaneling |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Vermogen ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Werkgebied | 460*460mm (standaard) |
| Vervoer | FOB/EXW/DHL |
| Afmeting | Op maat |
| Merk laser | Optowave |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Stofzuiger | Boven of beneden (optioneel) |
| Routing beetje | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 mm |
| PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Blad | twee ronde lemmen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Materiaal | Marmer |
|---|---|
| Functie | Depaneling FR4/FPC |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Laser | 10-17W |
| Spanning | 110 V/220 V |
| Machina dimensie | 1480mm*1360mm*1412 mm |
| Gewicht van de machine | 1500 kg |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |