| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 650 kg |
| Productnaam | PCB-ponsenmachine |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificaat | CE-certificaat en GMC |
| Verschepende manier | Optioneel |
| Garantie | vrij één jaar |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| NAAM | Laser depaneling machine |
|---|---|
| Gewicht | 850KGS |
| Het verschepen | FOB/EXW |
| Laser | Het merk Optowave van de V.S. |
| Macht | 220v 380v |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | cirkelbladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handtype |
| Vorm van de lemmen | cirkelbladen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |