| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| Pcb Max Grootte | 400*400mm (kan op maat worden gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Naam | Desktop pcb-router |
| Stroomvoorziening | 220/110V |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | 3 dagen na betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| vermogen | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verschepende manier | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| vermogen | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Multi Blades V-cut PCB-separator voor LED |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 3-11 sets (op maat) |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |