| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Accessoires | L T lemmen |
|---|---|
| Precisiteit | ± 0,03 mm |
| Bladhoek | Gecumuleerd |
| Bladdiameter | 125 mm |
| Tipe van de planken | V-groef |
| Tipe van de planken | V-groef |
|---|---|
| Snijnauwkeurigheid | ±0,01 mm |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.63.5mm |
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Modus | Automatisch |
|---|---|
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Grootte | 770*510*450 mm |
| Versnelling | Verstelbaar |
| Splitsersnelheid | 0-400 |
| Model | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verpakking Details | plywooden geval |
| Levertijd | van 7 dagen |
| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Levering vermogen | 300 reeksen maand |
| Plaats van herkomst | China |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | houten kast |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | houten kast |