| Max Routing Speed | 100mm/s |
|---|---|
| Stijve Fixturing | Universeel vingerhoedje & antistatische inrichting |
| Maximale snelheid | 60000rpm/min |
| Dikte van het paneel | 3 mm |
| Het verpletteren van Waaier | 320mm*320mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1200 Reeksen/Jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Toepassing | Verschillende Vorm |
|---|---|
| Grootte | 280x105x185mm |
| Gewicht | 2KGS |
| Het werk droge luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Modelnummer | Cwv-LT. |
| model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 600 mm |
| Dikte van de PCB-singulatie | 00,6-3,5 mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Levertijd | binnen zeven dagen na ontvangst van de betaling. |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Blad | lineair en rond |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 0.63.5mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Type | Automatisch |
| certification | CE ISO |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| type lemmen | lineair en rond type |
| Het bladleven | ongeveer 1 jaar |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | binnen 3 het werkdagen |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | Binnen 7 het Werkdagen |