| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 770*510*450 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. Orde (set) | 1 |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| PCB-dikte | 0.8 tot en met 3,5 mm |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Spanning | 200VAC |
| Kleur | wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Snijtijd | controle met de hand |
| Model | CWV-2M |
| PCB-lengte | 330 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| PCB-materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Dikte | 0.6-3.5 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Naam | Circuit Board Router |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Certificering | CE ISO |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1M460 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 460mm |
| PCB-singulatie Dikte | 0.63.5mm |
| Maat van de pcb-singulatie-machine | 787 x 400 x 436 mm |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
| Verpakking Details | houten geval |
|---|---|
| Levertijd | 3-5 dagen |
| Betalingscondities | T/Tbefore levering |
| Levering vermogen | 100/week |
| Plaats van herkomst | Dongguan |