| Blad | cirkelblad twee |
|---|---|
| structuur | Stevig ijzer |
| Garantie | vrije jaar |
| Levertijd | 1 dag |
| Betalingstermijn | TT vooraf |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| PCB-type | FR4 |
| Snij snelheid | Op maat |
| Kleur | Wit |
| gewicht | 55 kg |
| Garantie | 12 maand kosteloos |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0-600℃ |
| Externe dimensie | 520*370*600mm |
| Temperatuurafwijking | ± 2 ℃ |
| Kadermateriaal | 1.5mm ijzer |
| Max. snijlengte van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Vorm van de messen | cirkelblad |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Mini-V-Groove PCB-afsplitsing Snij elke lengte PCB en led-paneel | 110V/ 220V |
| snijlengte | 460 /720 mm |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Een jaar vrij. |
| Levering | Binnen 7 dagen |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| Blad | ronde lemmen |
|---|---|
| Bladmateriaal | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Garantie | Eén jaar |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Model | CWVC-3S |
|---|---|
| Maximum PCB-Lengte | Onbeperkt |
| Werksnelheid | 0 tot 400 mm/s |
| Gewicht van de machine | 40 kg |
| Spanning | 200VAC |