| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| bladvorm | Lineaire bladen |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | Vrij één jaar |
| Levertijd | binnen 3 dagen (in voorraad) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| Certificaten | CE-ISO |
| Scherpe Capaciteit | 330 mm |
| Snij snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Levensduur van het mes | 7-8 maanden |
| Macht | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Gewicht | 115kgs |
| T/min | 4500rpm/min |
| Min Lead Height | 1.2mm |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Blad | lineair blad twee |
| Verpakking Details | Plyoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3days na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Machinegewicht | 45/30 kg |
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Componentenhoogte | 70 mm |
| Scherpe tolerantie | ±0,1 mm |
| Haakblad | Hooked Cutter |