| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Certificering | CE ISO |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 0.63.5mm |
| Grootte | 770 mm*510 mm*350 mm |
| Maximum PCB-Lengte | 410mm |
| Verminder snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Snij snelheid | Handmatige bediening |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Afmeting | 400*780*480 mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
|---|---|
| bladen | lineair en rond type |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Het scheiden van lengte | 460mm (kan aanpassen) |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Luchtdruk | 3-30T (op maat) |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Type | Pneumatische |
| Kracht | 110/220v |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Model | CWV-1A |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 460 mm |
| Scherpe Snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Scherpe Dikte | 00,6-3,5 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |