| Snijlengte | 460mm |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | vrij één jaar |
| Type | Handtype |
| Levertyd | een dag na ontvangst van de betaling |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Bladtype | twee cirkelvormige lemmen |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 330 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 V |
| Machinegrootte | 420x280x400 mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Verminder snelheid | Handleiding |
| Leveringstermijn | 5 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Levertijd | 5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Grootte | 1027 x 400 x 436 mm |
| De afzonderlijke grootte | 720mm |
| Verminder de snelheid | Handleiding |
| Minimaliseer de dikte | 0.6-3.5 mm |