| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Scherpe Snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Platform | 500*270mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Blad | twee ronde messen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Min. orde | 1 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |