| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Blad | rond en lineair |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
| Garantie | vrije jaar |
| Type | Handleiding |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| Model | CWVC-1S |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Grootte (mm) | 420*280*400 |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Type | Handleiding |
|---|---|
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
| De snelheid van het afschuiven | Handcontrole |
| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Betaling | TT vooraf |
| Controle | Aanraakschermbesturing |
|---|---|
| Type | gedreven motor |
| Garantie | een jaar zonder kosten |
| Materiaal van de lemmen | de hoge snelheidsstaal van Japan |
| Maximale snijlengte | unlimit |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Blad | twee lineaire bladen |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| het scheiden van dikte | 0.33.5mm |