| Ponsenmanier | ponsen boad met ponsenmatrijs |
|---|---|
| Materiaal van ponsenmatrijs | Hoge snelheidsstaal |
| Garantie | vrij één jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 *85*195CM |
| Growssgewicht | 700 kg |
| Naam | Automatische PCB-router |
|---|---|
| Kenmerken | Hoge efficience met dubbel het werkplatform |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Diensten | Levering over de overzeese dienst |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Doodgaan. | Aanpassen |
|---|---|
| Ponsenkracht | 3-30T |
| Type | Pneumatische |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | hoogspanningsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Model | CWPE |
|---|---|
| Materiaal van de modellen | hoogspanningsstaal |
| Afscheidingswijze | Ponsen |
| Garantie | vrij één jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| snijlengte | 450 mm |
|---|---|
| Materiaal van de lemmen | hoogspanningsstaal |
| bladenvorm | Lineaire Bladen |
| Type | Pneumatisch type |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. lengte van de afkapseling van PCB's | 460mm |
| De dikte van de PCB-platen | 0.6-3.5 mm |
| Beheersing van de snelheid van het afplakken van PCB's | met de hand |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| Max. lengte van de afkapseling van PCB's | 460mm |
| De dikte van de PCB-platen | 0.63.5mm |
| Gewicht van de pcb-afpaneleermachine | 30 kg |
| Maatwerkgrootte van de PCB-afpaneleermachine | 787 x 400 x 436 mm |