| Type | Het verpletteren |
|---|---|
| As | KAVO |
| Gewicht van de machine | 600KGS |
| PCB-grootte | 450*350mm |
| Assnelheid | 60000RPM |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Stofzuiger | hoger of lager (facultatief) |
| Het verpletteren van beetje | 0.8/1.2/1.5/1.8/2.0mm |
| PCB-grootte | 320*320mm (norm) |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| Afmetingen (W*D*H) | 1220 mm*1450 mm*1420 mm |
|---|---|
| Gewicht | 550KGS |
| Hoogtecompensatie | 60 ~ 110 mm |
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| As | KAVO |
| Macht (W) | 4.2kw |
| Het verpletteren van snelheid | 2s per punt |
| PCB-grootte | 450*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 330 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verschepende manier | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |