| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | Cirkelbladen |
| Scherpe dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens Exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven Wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheiden van dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | kosteloos één jaar |
| Certificering | CE ISO |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.3-3.5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | Lineair Blad |
| Type | Pneumatische |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | 330 mm |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460 mm (aanpassen) |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| PCB-breedte | 300 mm (kan aangepast worden) |
|---|---|
| Gedreven modus | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Snij snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | vrije jaar |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Spindel | KAVO-As |
| Kracht | 220 V |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |