| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
| MOQ | 1 set |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| levertijd | 7 dagen na ontvangst van de betaling |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 sets (op maat) |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | optie |
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 sets (op maat) |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | Optie |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Aantal lemmen | 3-9 sets (op maat) |
| snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | optie |
| De snelheid van de asmotor | 50000r/M |
|---|---|
| De lading en maakt manier leeg | Hand |
| Resolutie | ±0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Werkplaats | 680mm*360mm*50mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Verzendweg | optie |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-grootte | 320*320mm (norm) |
| Garantie | één jaar |
| As | KAVO |
| Snelheid | 60000rpm |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
| Verpakkingsdetail | Hoofdstuk van triplex |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |