| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Kracht | 110 V of 220 V |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | PCB-raad |
| PCB-dikte | 1.0-3,5 mm |
| Pakket | van hout |
| Productnaam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Spindel snelheid | 60000R/M |
| Inrichting | Op maat |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| Maatwerkgrootte | 40 x 40 x 34 cm |
| Grootte van het platform | 150*27*20 cm |
| De langste minimale | Niet beperkt |
| Verminder de snelheid | 0-400 mm/sec |
| Werkgebied | 320*320 mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Eén jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Spindel snelheid | 60000RPM |
| Het werkgebied | 320*320mm |
|---|---|
| Lijst | 2 |
| Garantie | Een jaar |
| PCB-dikte | 0,5-3,5 mm |
| Assnelheid | 60000RPM |
| Min Orde | 1 reeks |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Standaard Werkplaats | 320*320mm (zou kunnen worden aangepast) |
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Voeding | 220V |