| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Scheidingslengte | 200 mm |
| Pakket | plywooden geval |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| afsplitsingsdikte | 0.3-3.5 mm |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| PCB-grootte | 320*320mm (standaard) |
| Naam | PCB-routermachine |
| Verpakking Details | Triplexgeval |
| V-groef Overblijvende diktenauwkeurigheid | ±2mil |
|---|---|
| Werkend platform | Maximum: 1550mm*630mm |
| Dikte | Hand |
| Plaatsende Pen | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bladdikte | 2MM |
| Max. snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Systemen | Motorische pcb-separatie |
| Verzendweg | FOB/EXW (afhankelijk van de vraag van de klant) |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| Gebruik | het snijden Fr4, PCBA, leidde aluinraad, enz. |
| Systeem | Automatisch type |
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Garantie | vrij één jaar |
| verschepende manier | Optie |
| Eigenschappen | met het twee werkgebied |
| vestig jaar | 1999 |
| Maximum scherpe lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Voeding | 110/220v |
| Toepassing | Raad van de Depanelizings de verschillende dikte FR4/Aluminum |
| Levertijd | 1-3 DAG |
| Avantage | De gemakkelijke verrichting, beschermt goed component |
| Grootte | 620 x 270 x 320 mm |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Gewicht | 40 kg |
| PCB-het depaneling | PCB-het depaneling |
| Maximum PCB-Lengte | 330 mm |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Temp• PCB-dikte | 0.5-3.0 mm |
| Snijgebied | 450 x 350 mm |
| Router bit diameter | 0.8 ~ 2,0 mm |
| Bietveranderingen | Handleiding |