| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
|---|---|
| PCB-GROOTTE | 350*350mm (maximum) |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| Maximale PCB-grootte | 450 * 350 mm |
| Stroom | 220V, 4,2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Bladmateriaal | Japanse hogesnelheidsstaal |
|---|---|
| Scheidingssnelheid | 400 mm/sec |
| Het scheiden van lengte | unlimit |
| Het scheiden van dikte | 0.63.5mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| De oppervlakte zet Technologie op | SMT |
|---|---|
| Productnaam | PCB-Separatormachine |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Eigenschap | Economisch, Aangepast |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Hoogtecompensatie | 60110mm |
|---|---|
| Het plaatsen herhaalbaarheid | 0.001 mm |
| Werkgebied van de as (max) | 680 mm*360 mm*50 mm |
| Spindel | 50000rpm/min |
| Bescherm | het zelf/wind koelen |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | Ochtendster |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Productnaam | PCB-Routermachine |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Assnelheid | 60000R/M |
| Macht | 2.6KW 220V |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 (aangepaste) reeksen |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende Manier | Optie |
| Productgarantie | 1 jaar |
|---|---|
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Gebruik | ponsen PCBA, alum board |
| Draag bij | 8 ton |
| Systemen | LCD Controle |