| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Voltage | AC 220V± 10% 50Hz |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Scherpe precisie | 0.01mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum PCB-grootte | 650*500mm (Aangepast) |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Type | Handleiding |
| Snijlengte | 460 mm/700 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Elke keer | Binnen 3 dagen |
| PCB-type | V-groef |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.6~3.5 |
| PCB-materiaal | Aluminium, FR4 |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | wit |
| PCB-grootte | 450*350 (alle maten op maat) |
|---|---|
| Spindel | KAVO |
| Kracht | 220/110V |
| Stofzuiger | 3.5 kW |
| Werkende Lijst | 2 |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.53.5MM |
| Assnelheid | 60000rpm |
| Voeding | 220Vac |
| Certificering | CE |
| Garantie | Eén jaar |
|---|---|
| Operatiesysteem | Winst 7 |
| PCB-Laden en lossen | Handleiding |
| Hulpmiddelverandering | Handleiding |
| Spindel | KAVO |
| Naam | Off-cut Vlekkenmiddel |
|---|---|
| Toepassing | Verpletterde raad |
| PCB-dikte | maximum 3.5mm |
| PCB-Knager | PCB-Knager |
| Diaslag | 2 mm |
| Garantie | 12 maanden kosteloos |
|---|---|
| Temp• PCB-dikte | 0.5-3.0 mm |
| Snijgebied | 450 x 350 mm |
| Router bit diameter | 0.8 ~ 2,0 mm |
| Bietveranderingen | Handleiding |