| Naam | V-besnoeiing PCB-Separator |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Handtype |
| Product | V-besnoeiing PCB-separator |
|---|---|
| Merk | Chuangwei |
| Kleur | Wit |
| Scherpe Maximum Lengte | 430mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Blad | twee lineaire bladen |
| Het bladleven | 7-8months |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | Ochtendster |
| Snijprecisie | 0.1 mm |
| Rijden | Pneumatische |
|---|---|
| Materiaalmacht | 150w |
| Frame | C-type |
| Lasergolflengte | 355nm |
| Machine Moddel | MT-2100-AS/ AW |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | Morning star |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Snij snelheid | 0-1000 mm / s |
|---|---|
| Sleutelwoord | Ponsenpers |
| Oorsprong | China |
| PCB-grootte | 220x320 mm |
| Gewicht van het product | 150 kg |
| Vermogen ((W) | 400 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| PCB-router | asprecisie |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Maximum PCB-dikte | 5 mm |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |