| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Scherpe Snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Stroomvoorziening | 110/220v |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| Snijlengte van pcb | 330 mm |
| Stroomvoorziening | 110/220 V |
| Machinegrootte | 420x280x400 mm |
| Gewicht | 40/20 kg |
| Model | Cwvc-3 |
|---|---|
| Platformlengte | zou kunnen worden aangepast gemaakt |
| Bladmateriaal | Het staal van Japan |
| NAAM | PCB Depanelizer |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 1035*345*620 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.13.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 304 kg |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |