| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Pneumatische V-groove pcb-snijmachine met capaciteitscontroelfunctie | 480mm |
|---|---|
| Grootte | 990 × 425 × 350 mm |
| Minimaliseer de dikte | 0.3-3.5 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 220kg |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| gewicht | 680kgs |
| Stroomvoorziening | 110/220V |
|---|---|
| Depressie | 0.45-0.7Mpa |
| Draag bij | 3-30T |
| Werkgebied | 460*320 mm |
| Gewicht | 680kgs |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Type | Volledig automatisch |
| De dikte van de afbouwplaten | 0.63.5mm |
| De lengte van de afbouw | 460mm |
| Blad | lineair en cirkelvormig |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
|---|---|
| Functie | Automatisch |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| Output | 3T/8T/10T |
| Stroomvoorziening | 220 V |
| Warranty | free for one year |
|---|---|
| Spindle | KAVO |
| PCB Size | 320*320mm |
| PCB | RF1, FR4, MCPCB |
| Voltage | 110/220v 50/60Hz |
| Naam | PCB-separatormachine |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0-400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Naam | V-besnoeiing PCB-Separator |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Systemen | Handtype |