| Naam van het product | de depaneling machine van PCB |
|---|---|
| Type | CNC ROUTER |
| Kenmerken | laagste spanning |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Buitenlandse dienst | leveringen volgens de eisen van de klant |
| Model | CWVC-330 |
|---|---|
| Max. PCB-singulatie lengte | 330mm (kan naar maat gemaakt) |
| Dikte van de PCB-singulatie | 0.3-3.5 mm |
| Spanning en vermogen | 110V/220V 10W |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Het Langst minimaliseert | 450mm |
|---|---|
| Minimaliseer dikte | 1.03.5mm |
| Machinegewicht | 200kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal van Japan |
| Vermogen ((W) | 400 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| PCB-router | asprecisie |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Maximum PCB-dikte | 5 mm |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm / 330 mm / 400 mm / 450 mm / 480 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Naam | Laserpcb Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| PCB-grootte | 320*320mm (standaard) |
| Spindel | KAVO of Morgenster |
| Beschrijving | De Router van PCB Depaneling |