| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |
| NAAM | Laserpcb/fpc Separator |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Merknaam | ChuangWei |
| Macht | AC220v |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| As | KAVO |
| Assnelheid | 60000RPM |
| PCB-Materiaal | FR4, CEM, MCPCB |
| PCB-dikte | 3.0mm |
| V-groef Overblijvende diktenauwkeurigheid | ±2mil |
|---|---|
| Werkend platform | Maximum: 1550mm*630mm |
| Dikte | Hand |
| Plaatsende Pen | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bladdikte | 2MM |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | KAVO |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Programma | Het onderwijsdoos |
| De maximum grootte van PCB | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Spindel | China |
| Bladtype | Lineair |
|---|---|
| Dikte | 0.33.5mm |
| NAAM | PCB-singulationmachine |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Levertijd | 1 week |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 reeksen/week |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |
| Naam | Van de Routerpcb van precisiedepaneling de Productiemachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0.3-3.5 mm |
| Spindel | KAVO |