| het levenscyclus | 200000 keer |
|---|---|
| kleur | Blauw zwart grijs |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaardoperationtemperature | 260 |
| Maximumverrichtingstemperatuur (C) | 350 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Garantie (jaar) | 1 |
| Model | SMTfly-1M |
|---|---|
| Gewicht (kg) | 55 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Plywooden Case zal de eerste overweging zijn. |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 sets/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Macht (w) | 400 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| PCB-Router | Asprecisie |
| Precisie van Knipsel | 0.01mm |
| Maximum PCB-dikte | 5mm |
| Naam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | Cw-f01-s |
|---|---|
| As | KAVO |
| Assnelheid | 60000rpm |
| Voeding | 220Vac |
| Machinegewicht | 650Kgs |
| Kleur | wit |
|---|---|
| lasermacht | (facultatief) 12/15W |
| TYPE | UV |
| Het werk grootte | 460*460 mm |
| Grootte | 1480mm*1360mm *1412 mm |
| Model | CWV-1A600 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 600 |
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |