| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| PCB-Materiaal | FPC, FR4 |
| PCB-grootte | 350*350 mm (maximaal) |
| As | KAVO |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Leveringstermijn | 5-7 werkdagen |
| Precisie van knipsel | 0.01 mm |
| Spindel | 50000 rpm/min |
| Plaats van herkomst | CHINA |
|---|---|
| Gewicht | 600kgs |
| PCB-dikte | 0.33.5mm |
| As | Duitsland KAVO |
| Scherpe precisie | 0.1mm |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.46mm |
| As | KAVO |
| Grootte | 1000*1200*1533mm |
| Gewicht | 1900kgs |
| Machinegewicht | 650Kgs |
|---|---|
| PCB-dikte | 0.63.0mm |
| Macht | 220/110V |
| PCB-Materiaal | FR1, FR4, MCPCB |
| As | KAVO |
| V-groef Overblijvende diktenauwkeurigheid | ±2mil |
|---|---|
| Werkend platform | Maximum: 1550mm*630mm |
| Dikte | Hand |
| Plaatsende Pen | Dia: 2MM (7PCS) |
| Bladdikte | 2mm |
| Type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Snij snelheid | 100/200/300/500 mm/s |
| Snijdikte | 00,6-3,5 mm |
| sensor | IR-infraroodsensor |
| Naam | PCB-ontwerp Router CNC-graveringsmachine |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Gewicht | 600KGS |
| PCB-dikte | 0,3-3,5 mm |
| As | KAVO |
| Op de slagwijze | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Materiaal voor het perforeren van de matrijzen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| De grootte van het machinepakket | 95 * 85 * 195 cm |
| Vergroot gewicht | 700 kg |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Garantie | Eén jaar |
| Werkende Lijst | 2 |
| Snijnauwkeurigheid | 0.10mm |
| Kracht | 220 V |