| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Garantie | een jaar |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Levertyd | 7 dagen na betaling |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Levertijd | 1 dag |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Bladtype | twee cirkelbladen |
| Platformlengte | 500mm de norm, kan om het even welke lengte aanpassen |
| Gewicht | 55KG |
|---|---|
| Levering (Dag) | 7-15 werkdag |
| Capaciteit (plaats) | 1000 |
| Voeding (v) | facultatief |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Bladmateriaal | het staal van de de invoerhoge snelheid van Japan |
|---|---|
| Het scheren dikte | 0.33.5mm |
| Het scheren snelheid | wegens het niveau van de exploitantvaardigheid |
| Het scheren lengte | Geen grens |
| Type | pneumatisch |
| Snijstand | Automatisch |
|---|---|
| levertijd | 7 dagen na ontvang de betaling |
| De Snelheid van het laseraftasten | 2500 mm/s |
| Werkgebied | 330*220mm |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| PCB-Breedte | 300mm (zou kunnen worden aangepast) |
|---|---|
| Gedreven Wijze | Stappen/(facultatieve) Servomotor |
| V-besnoeiing engel | >40° |
| Scherpe Snelheid | 300-500/s |
| Bladmateriaal | Hoge snelheidsstaal |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |