| Levertyd | 1 dag |
|---|---|
| Betaling | TT vooraf |
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Grootte van het platform | 500*270mm |
| Blalde | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Garantie | Eén jaar |
| De dikte van de afbouwplaten | 1.0-3,5 mm |
| De snelheid van het afschuiven | Facultatief |
| Scherpe accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Heroriëntatienauwkeurigheid | ± 0.01mm |
| X de Manier van、 Y、 Z van aandrijving | AC servomotoren |
| Grootte van hogere precipitron | 500×500×1000mm |
| De methode van de stofinzameling | Lagere stofinzameling |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Lengte | lunlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Macht | 110/220v |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3days na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | Creditcard van de het westenunie van T/T L/C de paypal |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | plywooden geval |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Modus | Automatisch |
|---|---|
| Dikte van de optocht | 00,4 mm tot 3,2 mm |
| Grootte | 770*510*450 mm |
| Versnelling | Verstelbaar |
| Splitsersnelheid | 0-400 |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Kracht | 220 V |
| Toepassing | FR4, Aluminium |
| PCB-type | V-groef |
| Bladtype | Lineair |
| Model | CWV-1M |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 460/700/1000/1500 |
| Snij snelheid (mm/s) | Handleiding |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Grootte (mm) | 400*780*480 |