| Type | Pneumatisch type |
|---|---|
| Materiaal van bladen | hoogspanningsstaal |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Diensten | Ondersteunende dienst in het buitenland |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Aantal lemmen | drie sets (6 stuks) |
| Systemen | met motor |
| Kracht | 110 / 220 V |
| Dikte van de plaat | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Materiaalmacht | 100 W |
| gewicht | ongeveer 200 kg ((Inklusieplatform) |
| Algemene afmetingen | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Verpakking Details | Houten koffer |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Grootte (mm) | 420*280*400 |
| Gewicht (kg) | 20/40 |
| Vermogen (set) | 1000 |
| Blad | twee ronde messen |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertyd | 1 dag na betaling |
| Platformgrootte | 500*270mm |
| Verpakking Details | Plywoodengeval |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T, Paypal, het Westenunie, L/C |
| Levering vermogen | 300 Reeksen Maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model | CWVC-1 |
|---|---|
| PCB-snijlengte (mm) | 330 |
| Snij snelheid (mm/s) | 0 tot 400 |
| Scherpe Dikte (mm) | 1.0~3.5 |
| Voeding (v) | 110/220 |
| Model | CWV-1A460 |
|---|---|
| Snij snelheid (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.6~3.5 |
| Stroomvoorziening | 110/220 v |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |