| Garantie | Een jaar gratis |
|---|---|
| Blad | twee cirkelvormige lemmen |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| De lengte van de afbouw | unlimit |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 20 mm |
|---|---|
| Snij snelheid | Handmatige bediening |
| Snijdikte | 0.6-3.5 mm |
| Bladmateriaal | Geïmporteerd Japanse hogesnelheidsstaal |
| Afmeting | 400*780*480 mm |
| Het scheiden van dikte | 1.0-3,5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 330 mm |
| Garantie | een jaar |
| Blad | twee ronde messen |
| Het bladleven | 7-8 maanden |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
|---|---|
| Scherpe Lengte | unlimit |
| Garantie | vrije jaar |
| componentenhoogte | tot 50mm |
| Blad | lineair blad twee |
| Het scheiden van dikte | 0.6-3.5 mm |
|---|---|
| Het scheiden van lengte | 600 mm |
| Garantie | Eén jaar |
| Blad | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
| Het bladleven | 7-8months |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Scherpe Dikte | o.3-3.5 |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Bladmateriaal | lineaire bladen van Japan |
| Het bladenleven | 7-8 maanden |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Certificering | CE ISO |
| Garantie | één jaar |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Type | Automatisch type |
| levertijd | binnen 3 het werkdagen |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| kenmerkend | met vervoerband |
|---|---|
| Garantie | gratis voor een jaar |
| snijlengte | 460 mm |
| Toeleveringskracht | 80 reeksen/maand |
| Jaar vaststellen | 1999 |