| Naam | PCB Depanel |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| Jaar vaststellen | 1999 |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB depanelizer |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | t/t, paypal, creditcard |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | Semi-Auto PCB Punching Defeneling Machine |
|---|---|
| Werkgebied | 330×220 |
| Bijdragen(T) | 8 |
| Grootte | 800 × 730 × 1230 |
| Garantie | vrije jaar |
| NAAM | Laserpcb Depaneler |
|---|---|
| Gewicht | 850KGS |
| Het verschepen | FOB/EXW |
| Laser | Het merk Optowave van de V.S. |
| Macht | 220v 380v |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verzendweg | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende manier | FOB/EXW |
| Snijlengte | 330 mm |
|---|---|
| bladenvorm | cirkelblad |
| Materiaal | Import van hogesnelheidsstaal uit Japan |
| Verschepende manier | FOB/EXW (gemaakt op verzoek van de klant) |
| Garantie | vrij één jaar |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB-V-snij-separatormachine |
|---|---|
| Spanning | 110-220V |
| Maximum PCB-Lengte | 200 mm |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Het werk luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |