| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Bladtype | Lineaire Bladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
|---|---|
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | FR4, Gedrukte Kringsraad |
| Eigenschap | Aangepast |
| gewicht | 36 kg |
|---|---|
| snij snelheid ((mm/s) | pas aan |
| Raadsdikte (mm) | 0,5-3,0 |
| Componenten Hoogte ((mm) | 0-10 |
| Spanning (v) | 110/220 |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Bladhoeveelheid | 3 reeksen |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | T8 PCB-separator |
| Verpakking Details | houten geval |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Gebruik | de raad van de besnoeiingsaluin |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | vrij één jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Productnaam | V-besnoeiing Separator |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Scherpe Dikte | 0.33.2mm |
| Scherp Punt | 0100200300400mm |
| Het bladleven | 7-8months |
| Garantie | gratis voor een jaar |
|---|---|
| MOQ | 1 set |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 1.0-3,5 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |