| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 set |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Betalingsduur | T/T, paypal, creditcard, contant geld |
|---|---|
| snijlengte | 330 mm |
| levertijd | 3-5 dagen na ontvangst van de betaling |
| Verzendweg | optie |
| Naam | pcb depanel machine |
| Gebruik | scheiding PCB, LED strip, koper PCB, aluminium PCB |
|---|---|
| Naam van het product | PCB-separatormachine |
| Rijden | Pneumatisch |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Bladtype | Lineair Blad |
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | Hoge snelheidsstaal |
| LCD | met delen verzet me tegen capaciteit |
| Scherpe Lengte | 460 mm |
| verschepende manier | EXW/FOB |
| Max. lengte van de scheiding van de pcb | 330 mm |
|---|---|
| Naam | PCB Depanel |
| MOQ | 1 SET |
| Betalingsduur | Contant geld, T / T, Paypal, creditcard |
| levertijd | binnen 3 dagen na ontvangst van de betaling |
| Naam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |