| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 SET |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | PCB-router |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Snijdsnelheid van de PCB | 300 mm/s of 500 mm/s |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| type lemmen | twee cirkelbladen |
| Snijlengte | Onbeperkt |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Verzendweg | FOB/EXW |
| Handelsduur | EXW/FOB |
|---|---|
| Min orde | 1 set |
| snijlengte | Onbeperkt |
| afsplitsingsdikte | 0.8-3.0 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Functie | Het snijden van alle raad van FR4 & van het Aluminium |
| Het drijven | Penumatic |
| Adavantage | geen spanning |
| Certificering | CE |
| Materiaal | Hoogsnelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 8 die reeksen van /9 /10 (volgens klantenvereiste worden gemaakt) |
| MOQ | 1 SET |
| Scherpe lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verzendweg | optie |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | Plywoodengeval |
| Leveringsdetail | Binnen 3 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Leveringscapaciteit | Binnen 3 dagen |