| MOQ | 1 set |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm /720 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| bladen | een cirkelblad en een lineair blad |
| Verzendweg | Volgens klantenvereiste |
| Naam | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Maximum toepasselijke PCB | 300*570mm |
| Voeding | 220V/110V |
| Gebruik | Van LEIDENE Productie Buis de Grote Qty |
| Productnaam | PCB depanelizer |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.6-3.5 mm |
| Model | SMTfly-1SJ |
|---|---|
| Platform | Op maat |
| Functie | lange zachte PCB-platen |
| Garantie | Eén jaar |
| Dikte | 1.0-3,5 mm |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verzendweg | optie |
| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 460 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatig pcb frontel |
| Verschepende manier | Optie |
| Scherpe Breedte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| LCD | met een meetcapaciteit van onderdelen |
| Snijlengte | 460 mm |
| Verzendweg | EXW/FOB |
| Naam van het product | PCB depanelizer |
|---|---|
| Merknaam | ChuangWei |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Pcb Max Grootte | 650*450mm (zou kunnen worden aangepast gemaakt) |
| PCB-dikte | 0.63.5mm |
| Naam | PCB-v-Besnoeiing Separatormachine |
|---|---|
| De Scherpe Lengte van PCB (mm) | Onbeperkt |
| Scherpe Dikte (mm) | 0.3~3.5 |
| Gewicht (kg) | 185 |
| Grootte (mm) | 780*500*620 |
| Scheidingslengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Verpakkingsdetail | plywoodcase |
| Detail van de levering | binnen 3 dagen na bevestig de betaling |
| BALDES | drie sets cirkelblad |
| Toeleveringskracht | 80 sets / maand |