| MOQ | 1 set |
|---|---|
| Snijlengte | 720 mm |
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Naam | Handmatige PCB-afpaneleer |
| Verzendweg | Volgens klantenvereiste |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Eigenschap | Aangepast |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Materiaal | PCB, LEIDENE strook, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Productnaam | PCB-het depaneling |
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Bladtype | Cirkelbladen |
| Digitale beeldschermnauwkeurigheid | 0.01 mm |
|---|---|
| Effectieve uitgebreide grootte | 250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Testdiepte van V-score en PCB-dikte |
| Frame | Ruimte van massief ijzer |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Maximaal snijlengte van pcb's | 600 mm |
| Certificaat | CE |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Garantie | één jaar |
|---|---|
| Blad | lineair blad |
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Snelheid | wegens exploitantvaardigheid |
| Het bladleven | 7-8months |
| Frame | robuust frame van massief ijzer |
|---|---|
| Snij snelheid | 400 mm/sec |
| Snijdikte | 0.63.5mm |
| Bladmateriaal | Hoogsnelheidsstaal van Japan |
| Garantie | 12 maanden |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Maximaal snijlengte van pcb's | 600 mm |
| Certificaat | CE |
| Verzendweg | optie |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Materiaal | PCB, Koperpcb, Aluminiumpcb |
|---|---|
| Aandrijving | Pneumatisch |
| Bladtype | Lineaire Bladen |
| Productnaam | PCB-depanelizationmachine |
| Toepassing | Raad, Gedrukte Kringsraad |
| Voordeel | LCD Controle |
|---|---|
| Materiaal | hoogspanningsstaal |
| Scheidingslengte | 460 mm / 720 mm / 1200 mm |
| bladen | een lineair blad en een cirkelblad |
| Garantie | gratis voor een jaar |