| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | vrij één jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| maat van de machine | 2180 * 620 * 960 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Blad | meerdere sets |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Type | Handleiding |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Afzonderlijke dikte | 1.0-3,5 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| Materiaal van de lemmen | Hoogsnelheidsstaal uit Japan |
|---|---|
| Max. Snijlengte | Onbeperkt |
| Snij snelheid | 400 mm/s |
| Spanning | 220 /110 V |
| Maatwerkgrootte | 2180 * 620 * 960 mm |
| De lengte van het lemmet | 330 mm |
|---|---|
| Bladmateriaal | hoogspanningsstaal |
| Blad beweegt | Handduw |
| Snijnauwkeurigheid | ±0.5mm |
| Snijtype | V-groef |