| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Gebruik | de raad van de besnoeiingsaluin |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | hoogspanningsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Snijlengte | Onbeperkt |
|---|---|
| Materiaal voor de bladen | Hoogsnelheidsstaal |
| Aantal lemmen | 9 paren |
| bladenvorm | Circlurebladen |
| Garantie | Machine vrij één jaar |
| Naam | De Separator van laserpcb |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | laser-PCB-depaneler |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Merknaam | ChuangWei |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | Cw-f01-s |
|---|---|
| Werkende Post | 2 |
| Macht | 220V, 4.2KW |
| PCB-dikte | 0.53.5MM |
| Werkplaats | 320*320mm (norm) |
| Beheerscertificatie | ISO9001. Ce |
|---|---|
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Het boren Diepte | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Assnelheid | 24000RPM |
| Asmacht | 800W |
| Garantie | 1 jaar |
| Volume | 750x750x750mm |