| Naam van het product | Laser PCB/FPC-separator |
|---|---|
| Brandnaam | ChaungWei |
| Dikte | ≤ 1,2 mm |
| Kracht | AC220V |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | Het Plywoodengeval zal de eerste overweging zijn |
|---|---|
| Levertijd | 3 dagen na ontvang de betaling |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Voordeel | het snijden van dikke platen met de laagste spanning |
|---|---|
| snijlengte | 200 mm |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
| Pakket | Hoofdstuk van triplex |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Product | V-besnoeiing PCB-separator |
|---|---|
| Merk | Chuangwei |
| Kleur | Wit |
| Scherpe Maximum Lengte | 430mm |
| Garantie | vrij één jaar |
| Het Langst minimaliseert | Onbeperkt |
|---|---|
| Type | pneumatisch |
| Grootte | 780mmx500mmx620mm |
| Gewicht | 185kg |
| Gebruik | de raad van de besnoeiingsaluin |
| Materiaal voor de messen | hoogspanningsstaal |
|---|---|
| Snijlengte | 100 mm - onbeperkt |
| Aantal lemmen | Op maat |
| Type | met motor |
| Garantie | gratis voor een jaar |
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| maximum PCB-grootte | 450 x 350 mm |
| Kracht | 220V, 4.2KW |
| Spindel merk | KAVO |
| Stofzuiger | Hoger of lager (optioneel) |
| Materiaal voor de bladen | Hoge snelheidsstaal |
|---|---|
| Aantal bladen | 3-9 (aangepaste) reeksen |
| Scherpe Lengte | Onbeperkt |
| Garantie | vrij één jaar |
| Verschepende Manier | Optie |
| Verpakking Details | zeewaardig triplexgeval, brandkast, geen behoefte aan uitgerookt |
|---|---|
| Levertijd | binnen 7 dagen na ontvangstbewijs de betaling. |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 reeksen/jaar |
| Plaats van herkomst | Dongguanstad, de provincie van Guangdong, China |
| Blad | Lineair |
|---|---|
| Scherpe Dikte | 0.33.5mm |
| Scherpe Capaciteit | unlimit |
| Garantie | één jaar |
| Type | pneumatisch |